fbpx
Lajme

Lajmi i Fundit: Takohen anëtarët e PAN-it dhe Vetëvendosjes (FOTO)

Anëtarët e koalicionit qeverisës PAN, siç duket kanë miqësi të hershme me anëtarin dhe drejtuesin e Vetëvendosjes z. Hydajet Hyseni.

Redaksia e Epilogut, e ka siguruar një foto të zyrtarëve të PAN-it z. Zenun Pajaziti dhe z. Ahmet Isufi, në një tavolinë të përbashkët me zyrtarin e Vetëvendosjes z. Hydajet Hyseni.

Siç duket Gjykata Speciale është tema e cila i bashkon këta zyrtarë të lartë, edhe pse ky takim ende mbetet enigmë dhe nuk dihet saktësisht arsyeja e takimit. /epilogu.com/

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close