fbpx
Rozë

Nga Kapadokya në Stamboll, vazhdojnë udhëtimet e shtrenjta të Morenës

Kemi ditë që “krejt” çka shohim janë fotografitë e Morenës të realizuara në Kapadokya.

Ajo sigurohet që çdo ditë të postoj nga një të tillë ku ajo me plotë gojë duket shumë seksi.

Por Morena së fundi ka bërë të ditur që ndodhet në Stamboll prej nga ka postuar një fotografi.

Si duket pushimi i Morenës në Turqi po vazhdon dhe ajo po kalon kohë të mirë./Indeksonline/

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close