fbpx
Lajme

Përmbytet oborri i qendrës tregtare, qytetarët: Na ndihmoni (Video)

Tek Qendra tregtare ‘City Park’ në Tiranë përgjatë autostradës, niveli i ulit ka kaluar 1 metër.

Qytetarët sjellin video nga oborri, ku makinat duken të mbuluara nga uji.

Aty është krijuar një kaos e panik dhe qytetarët shkruajnë se askush nuk iu ka shkuar për t’i ndihmuar.

“Na ka ardhur uji deri në timon. Jemi në rrezik të mbytemi. Ju lutem na ndihmoni”, shkruajnë qytetarët.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close