fbpx
Rozë

Vazhdon me provokime Emily, sa seksi

Emily Ratajkowski ka vazhduar të zhvishet dhe të tregojë format e saj në bikine

Por, tani ajo ka bërë një fotosesion duke reklamuar bikinet e linjës së saj.

Aktorja dhe modelja thjesht ka befasuar të gjithë me figurën e saj dhe fotot e saj në rrjetet sociale.

Fotot e saj janë bërë në fshatin Maderas në Nikaragua të hënën në mëngjes.

Modelja 26 vjeçe shihet e reklaksuar në këto poza pavarësisht se ka pasur akuza që ajo ka kopjuar linjën e rrobave të banjos dhe bikineve nga dizajnerja me bazë në Neë York Marie Fernandez.

 

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close