fbpx
Rozë

Ardian Bujupi sjell atmosferë të paparë n’Kosovë Show

Ardian Bujupi ishte i ftuari i radhës n’Kosovë Show me Shpëtim Desku.

Këngëtari shqiptar që zhvillon karrierën në Gjermani Ardian Bujupi solli atmosferë n’Kosovë Show.

Ylli i hitit ‘Të du krejt’ ka folur për sukseset në Gjermani pavarësisht prej të cilave vazhdon të jetë i pranishëm në Kosovë dhe Shqipëri në shumë koncerte.

Këngëtari me shumë të qeshura tentoi disa herë t’i përballonte pyetjet rreth jetës private dhe muzikës.

Po në këtë emision i ftuar është edhe Shqipëri Kelmendi i cili promovoi baladën e tij të re.

 

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close