fbpx
Rozë

Ardit Gjebrea zbulon vuajtjen e tij më të madhe në jetë

Në emisionin ‘Ka një mesazhpër ty’ të moderuar nga Ardit Gjebrea i është bërë një surprizë një vajze e cila vuante nga mbipesha.

Gentana ka treguar se vuante nga mendimi i njerëzve për shkak të pamjes së saj.

Ajo ka pohuar se i pëlqen shumë ushqimi. Në këtë pikë moderatori është bashkuar në të nëjtin mendim me vajzën duek pohuar se dhe ai është një adhurues i madh i ushqimit.

“Po mos isha në ekran do isha 4- fish yt, vuaj që nuk ha atë që dua”- është shprehur Arditi.

Edhe më parë ai ka treguar se nëse ka ushqim e ka thuajse tëpamundur t’i rrezistojë.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close