fbpx
Rozë

Kryeministri me gruan si asnjëherë më parë, ja si shkëlqejnë sonte (Foto)

Sonte do të mbahet balloja e 242-të e Marinës Amerikane, ku do të marrin pjesë fytyrat e njohura të vendit.

Në mesin e të ftuarve padyshim që është edhe kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj me bashkëhorten e tij, Anita Muçaj-Haradinaj, shkruan Indeksonline.

Anita në profilin e saj në Instagram ka publikuar foto para nisjes në aheng. Ajo në një foto shihet me Ramushin, i cili është i veshur me një kostum elegant, të cilin e ka përshtatur me fustanin e Anitës.

Derisa Anita në një foto tjetër ka treguar se kush është kujdesur për fustanin e saj, flokët dhe grimin.

 

 

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close