fbpx
Rozë

Para një jave në Paris, sot Endrit Thaçi po pushon në alpet zvicerane (Foto)

Endrit Thaçi vazhdon të prodhojë lajme rreth jetës private.

Djali i presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, Endriti po vazhdon të shijoj pushimet anembanë globit.

Vetëm para gjashtë ditësh publikoi fotografi në llogarinë personale në Instagram prej pushimeve në kryeqytetin francez, Paris.

Gjersa sot djali i të parit të shtetit tonë na bën me dije se është në shtetin zviceran ,përkatësisht në Zurich.

Theksojmë se para katër muajve Endriti ka vizituar qytetin e modës dhe futbollit, Milanon.

Kujtojmë se vitin e kaluar 19-vjeçari kishte kaluar një pjesë të pushimeve në shtetet amerikane.

Ndryshe, ai u përfol për lidhjet me Drita Stbullën dhe Arta Nitajn, por të cilat kur nuk u bën publike.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close